Často kladené otázky

Fram

1Kdo vyrábí Fram?
Fram je vyráběný na zakázku. Beatitudo zadává požadavky na své výrobky, kvalitu materiálů a zpracování. To vše garantuje.
2Co je na Fram ergonomického?
3 věci. Zaprvé díky své konstrukci nepřenáší otřesy z jízdy do pánve dítěte, zadruhé unikátní systém zatáčení rozvíjí u dětí koordinaci a rovnováhu a simuluje jízdu na kole, takže na ní lépe dítě připraví a za třetí úzké sedátko nepřekáží dítěti v pohybu a ono není nuceno mít nožičky nepřirozeně zbytečně moc od sebe.
3Je Fram testován na ftaláty?
Ano, výsledné hodnoty nedosahují ani v jednom případě desetinu stanovené evropské normy.
4Z jakého materiálu jsou kolečka?
Silikon
5Vydrží samolepky po nalepení hezké i v provozu?
Samolepky jsou vyrobeny z materiálu určeného na polepy aut, takže jsou připraveny odolat extrémní zátěži.
6Pro jak staré dítě je FRAM vhodný?
Fram je certifikovaný od 1 roku, ale je to samozřejmě na posouzení rodičů.


Sikker

1Proč je Sikker „nejbezpečnější“ manikúra pro mé dítě?
Protože nehrozí zranění jako u nůžek, nebo kleštiček na nehty. Nikdy nehty nezkrátíte moc, nikdy nepoškodíte okolní kůži. Navíc nehty dítěte budou po manikúře se Sikkerem jemné a dítě se nepoškrábe v obličeji.
2Jaké má Sikker napájení?
1x AA baterie
3Můžou Sikker používat i rodiče?
Brusné kotoučky jsou svou jemností přizpůsobeny dětským nehtům už od narození, takže manikúra dospělých nehtů by trvala dlouho, ale na občasné zapilování nehtů to rodiče používají a vzhledem k tomu, že nabízíme i náhradní kotoučky, tak v tom není problém.
4Od kdy se může Sikker u miminek používat?
Sikker je naprosto bezpečný už pro první manikúru novorozence. Nemůže dojít ke zranění a hlavně se díky jemně zapilovaným nehtům novorozenec nepoškrábe sebe, ani matku při kojení.


Onn

1V čem je ONN přínosem pro dítě a v čem pro rodiče?
Pro dítě je celkem jedno, jestli ho rodič drží na ruce, nebo jestli ho přidržuje na ONN. Dítě je prakticky ve stejné pozici. Rozdíl pro dítě je jen v tom, že nošení je šetrnější pro rodiče a proto ho rodič zvládne nosit častěji a déle a oba si mohou užívat vzájemné blízkosti. Pro rodiče už je ten rozdíl markantnější. Díky ONN nevychyluje rodič bok, aby si na něj dítě posadil a nepřetěžuje ramenní pletenec. ONN je prevence bolesti zad a rukou i dlouhodobých a významných komplikací páteře na základě jednostranné zátěže.


Neo

1Můžu NEO prát v pračce?
Ano, můžete, nebo jednoduše opláchnout pod tekoucí vodou. Jídlo na neoprenu neulpívá a neopren velmi rychle schne i bez ždímání.
2Je obal na cesty součástí balení?
Ano, obal Vám přidáme ke keždému bryndáku. Takže nákupem NEO podpoříte i chráněnou dílnu, kde necháváme obaly šít.
3Neo je oboustranný?
Ano, na jedné straně je to klasický bryndák. Když ho otočíte a spodní kapsu přetočíte přes šev, tak Vám vznikne bryndák s kapsou, která zachytí vše, co odpadne od pusy. Kapsa na rozdíl od igelitových bryndáků udrží velké množství jídla i tekutin.
4Je Neo nějak nastavitelný kolem krku?
Ano, Neo má zapínání na speciální suchý zip, který je natolik veliký, že při zapnutí se zcela přizpůsobí obvodu krku dítěte. Navíc tento zip netrhá oblečení a nedráždí pokožku.