O Beatitudo

Malé vychytávky pro velké štěstí

Jako rodiče jsme zjistili, že nám k pocitu úplného štěstí chybí pár drobností. Postrádali jsme některé hračky a pomůcky, jejichž nezbytnost se nám zdála být zcela očividná. U těch existujících jsme zase často nenacházeli dostatek kvality, originality či vkusu.

A tak jsme si řekli, že si tyhle malé vychytávky pro sebe i naše děti vyrobíme sami. Začali jsme se pídit po tom, jaké vymoženosti frčí ve světě a na které hračky nedají rodiče dopustit. Objevili jsme několik skvělých nápadů, přidali k nim pár těch našich a přivedli tak na svět první výrobky Beatitudo.

Jelikož nejsme asociálové, začali jsme odrážedlo Fram, manikúru Sikker,  bryndák Neo nebo poponášítko Onn nabízet v e-shopu také dalším rodičům. Aby si i oni mohli se svými dětmi prožít pocit rodičovského štěstí ještě o něco intenzivněji.

A proč značka „Beatitudo“? Beatitudo znamená latinsky blaho a štěstí.

Beatitudo vozidlo

Tímto bych chtěla moc poděkovat za vstřícný přístup firmy Beatitudo ohledně jednoho chybějícího dílu, který nám (opět bez poštovného!) okamžitě odeslali. Takový přístup se hned tak nevidí a já jsem velice ráda, že ne všude se vše přepočítává na haléře a že spokojenost zákazníka zde stále zůstává na prvním místě.. Děkuji.

Miroslava, Brno

Beatitudo WWW

Čím Beatitudo potěší vás a vaše děti?

 • Jsme česká značka a důsledně dbáme na kvalitu všeho, co děláme.
 • Přinášíme na český trh novinky a zlepšováky, po kterých mámy a tátové po celém světě doslova šílí.
 • Vždy přidáváme něco navíc – originální samolepky, obal z chráněné dílny nebo krabici tak krásnou, že vám bude líto ji vyhodit.
 • Naše výrobky mají originální design a osobitý styl.
 • Hračky i pomůcky vycházejí z reálných potřeb dětí a rodičů.
 • U vybraných produktů si můžete jejich vzhled sami dotvořit.
 • Klademe důraz na ekologii a zdravotní nezávadnost.
 • A to nejdůležitější: Děti Beatitudo milují 🙂

Za Beatitudo stojí rodiče

Pája


Pája je éterickou duší projektu. Má hodně pastelek a nebojí se je použít! Z pod Pájiny ruky pro vás vznikají malované samolepky, potisky kufrů a zbylé designové práce, které můžete obdivovat i tady na webu.

Bořivoj


Bořivoj je svalovec v pozadí. Každý nový nápad musí projít kolem jeho přísného oka a nelítostné kritiky... jen takový nápad, který se přes něj dostane se může pyšnit značkou Beatitudo.

Řekli o nás

  ONN JanaBeatitudo SIKKERFRAM MiroslavaFRAM Adéla
 • Neměla jsem poponášítko možnost testovat delší dobu, jen jednou jsem s ním šla nakoupit. Když syna nosím na ruce, často mě bolí záda v oblasti krční páteře a ramen, to při nošení poponášítka nebolelo, ale bolest se bohužel trochu přesunula do oblasti beder. Ocenila jsem na něm, že jsem měla jednu ruku naprosto volnou, na rozdíl od nošení na boku bez poponášítka, kdy syna někdy musím volnou rukou jistit.
  Jana
 • Byla jsem požádána o referenci na dětskou manikúru Sikker. Každá novopečená maminka má strach o prstíčky děťátka, když mu poprvé stříhá nehty, takže tahle sranda, která se krásně vejde do ruky i ročnímu dítěti a přitom parádně padne i do pazour velkého chlapa, vše vyřeší. Balení obsahuje 4 brusné kotoučky, pro lepší rozpoznání tvrdosti jsou různě barevné. Neříkám, že první zkušenost byla skvělá a hned bych to rvala do ruky každému, broušení trvalo dlouho, nedokázala jsem najít ten správný směr a sklon. Po dvou až třech broušení jsem však správnou taktiku našla a nyní brousím jak profesionální brusič :-D (Pokračování textu…)
 • Tímto bych chtěla moc poděkovat za vstřícný přístup firmy Beatitudo ohledně jednoho chybějícího dílu, který nám (opět bez poštovného!) okamžitě odeslali. Takový přístup se hned tak nevidí a já jsem velice ráda, že ne všude se vše přepočítává na haléře a že spokojenost zákazníka zde stále zůstává na prvním místě.. Děkuji. (Pokračování textu…)
  Miroslava, Brno
 • Tak skvělý produkt ani kladnou recenzi nepotřebuje, protože předčí všechna očekávání.
  Adéla, Hradec Králové

Doprava prostě
ZDARMA

Expedujeme
IHNED

Spokojenost až na
PRVNÍM MÍSTĚ

Nebojte se zeptat,
komunikujeme ČESKY

Na vašem názoru
ZÁLEŽÍ

Nevíte si rady? +420 725 292 960