Veronika 19. 8. 2015, Děčín

Veronika 19. 8. 2015, Děčín

ONN Veronika

Milí rodiče,

ráda bych se připojila ke chvalořečení poponášítka Onn, které jsem měla doma na testování. Testovala jsem s mojí desetiměsíční a devítikilovou Amálií. Upřímně musím říct, že se mi po něm dost stýská. Je to super záležitost. V žádném případě to není visítko! Nejvíc bych Onn přirovnala asi k ringslingu. Je skvělé na situace, kdy je potřeba dítě popadnout a jít. Případně když dítko vříská a vy nutně potřebujete něco dělat v domácnosti, na co stačí jedna ruka, a jak všechny dobře víme, s dětma se dá jednou rukou dělat téměř všechno. 🙂

Onn je super v tom, že udrží Vaši páteř v ose, takže nedochází k typickému vychylování zad, když máte dítě na boku. To byla pro mě asi ta nejpříjemnější záležitost a v tomto směru považuji Onn za skutečnou vychytávku. Onn se dá použít i jako klasické nosítko, kdy se na bederní pás připne vrchní část s ramenními popruhy. Zde mi trochu vadil materiál, ze kterého je Onn vyroben, ale to bylo spíš proto, že jsem Onn testovala v těch největších vedrech, takže jsme byly obě s Amálou prakticky nahé a materiál mě trochu škrábal. Zas na druhou stranu je vidět, že to bude velmi odolné a hned tak se nezničí ani neprošoupe.

I ve variantě nosítka mi byl Onn na nošení velice příjemný, vyzkoušela jsem jak nošení na břiše, tak i na zádech. Zase zde hodně práce odvedla výztuha ve spodní části, která umožní rozložení váhy dítěte a tak jsem pořádně ani nevěděla, že nějaké dítě nesu.

Za sebe můžu Onn jedině doporučit.